Tutaj jesteś

Najmodniejsze w 2023 roku obrączki ślubne

3 stycznia 2023 Lifestyle obrączki ślubne

Obrączki ślubne to niezwykle ważna biżuteria, która zdobi dłonie zakochanych. Stanowią one wyraz miłości i wierności. Są także niezwykle cenną pamiątką. Przy wyborze obrączek należy kierować się przede wszystkim własnymi preferencjami, ale warto zwracać uwagę również na obecne trendy w jubilerstwie. Zmieniają się one regularnie, chociaż niektóre wzory są ponadczasowe. Nie trzeba ograniczyć się do klasycznych rozwiązań. Można zdecydować się na coś unikalnego, spersonalizowanego.

Jakie wybrać obrączki ślubne? Co jest obecnie modne?

Najczęściej jest tak, że wybór pada na takie same lub bardzo podobne obrączki ślubne. Obecnie widać jednak wyraźnie modę na dwa różne pierścionki. Jeśli para stawia na oryginalność, to warto pomyśleć o takim ciekawym rozwiązaniu Oczywiście różnice między obrączką żony i męża nie muszą być duże. Mogą dotyczyć tylko detali. Każdy może wybrać obrączkę zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami. Biżuteria ślubna męska i damska nie muszą być nawet do siebie podobne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na obrączki w zupełnie innym stylu. Mogą różnić się one metalem, kolorem, szerokością itd.

Bardzo modne stały się grawerowane obrączki ślubne. Oczywiście nie jest to żadna nowość. Rozwiązanie to wybierają pary od wielu lat. Wbrew pozorom na obrączkach znajduje się już wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić jakiś cytat. Można przyozdobić je fragmentem piosenek, imionami itd. Świetnie sprawdza się także jakiś inspirujący cytat. Grawer nanosi się na biżuterię za pomocą lasera, dzięki czemu można liczyć na wysoką jakość, niezwykłą trwałość. Świetną opcją są również obrączki z białego złota. Wspaniale zastępują klasykę, czyli biżuterię z żółtego złota. W białym wydaniu prezentuje się bardzo nowocześnie. Będzie to świetna opcja dla miłośników minimalizmu.

Najmodniejsze obrączki ślubne – trendy 2023 roku

Obecnie bardzo modne stały się obrączki ślubne w wersji dwukolorowej. Wyglądają bardzo efektownie. Można przykładowo połączyć żółte złoto z białym złotem. Jeśli para młoda szuka czegoś unikalnego, to będzie to świetne rozwiązanie. Można mieć obrączki jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne. Wystarczy umieścić na nich odręczne napisy lub odciski palców. Nikt nie będzie miał czegoś identycznego. Ciekawym rozwiązaniem są także obrączki ze złota z domieszką palladu. Można liczyć na wysokie walory estetyczne. Intensywny kolor platynowy prezentuje się bardzo efektownie.

Kolejną zaletą takiej biżuterii staje się brak reakcji uczuleniowej. Uważać należy na tańsze rozwiązanie w postaci biżuterii ślubnej z białego złota niklowego. Niestety u wielu osób może powodować uczulenia. Zakładanie takiej obrączki stanie się wręcz niemożliwe ze względu na odczuwanie nieprzyjemnych objawów będących wynikiem alergii. Nigdy nie przestanie być także modna klasyka. Jeśli ktoś nie przepada za biżuterią kolorową i zdobioną, to warto zdecydować się na pierścionki w wersji minimalistycznej. Wystarczy dodać grawer, aby mieć spersonalizowane obrączki. Zdecydowanie ważniejsze od modnego wzoru jest to, aby biżuteria była wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Więcej informacji i możliwość zakupu online: https://luva.pl/obraczki-slubne

Agencje mieszkaniowe w Warszawie

Redakcja readingmalopolska.pl

Nasi redaktorzy to zespół profesjonalistów z obszaru marketingu, biznesu oraz rozwoju osobistego, których celem jest dostarczanie najbardziej wartościowych i aktualnych informacji naszym czytelnikom. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie i wiedzę w swojej dziedzinie specjalizacji, co pozwala nam tworzyć treści, które są zarówno interesujące, jak i pomocne dla naszej społeczności czytelniczej. Nasz zespół skupia się na dostarczaniu artykułów, które są na czasie i refleksyjnie analizują aktualne trendy, wyzwania oraz możliwości w obszarach marketingu, biznesu i rozwoju osobistego. Jesteśmy tu, aby inspirować i wspierać naszych czytelników w ich drodze do sukcesu i rozwoju osobistego.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?